کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای اطلاع از آخرین اخبار نظام وظیفه، معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

مشاوره تلفنی نظام وظیفه

مشاوره تلفنی نظام وظیفه

مشاوره تلفنی نظام وظیفه یکی از خدماتی است که در اختیار مشمولان نظام وظیفه ی عمومی قرار گرفته است . همانطور که میدانید اطلاع از قوانین و مقررات و ضوابط مربوط به نظام وظیفه یکی از دغدغه های مشمولان میباشد . و سوالات فراوانی درباره ی این قوانین مطرح است . از جمله سوالاتی مربوط به معافیت سربازی ، سن مشمولیت ، چگونگی دریافت کسری خدمت و انواع آن و بسیاری موارد دیگر در این باره مطرح است . مشاوره نظام وظیفه ساده ترین راه برای دستیابی به پاسخ این سوالات میباشد . بسیاری از مراکز مشاوره ی سطح کشور خدمات نظام وظیفه نیز ارائه میدهند . این خدمات در قالب مشاوره آنلاین ، مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی نظام وظیفه میباشد . در واقع افرادی که از این نوع مشاوره بهره مند میبرند ، میتوانند از مزایای بسیاری برخوردار شوند .


بیشتر بخوانید: امریه مجمع تشخیص مصلحت نظام چه مزایایی دارد؟


مشاوره تلفنی نظام وظیفه

از مهم ترین مزیت های مربوط به مشاوره تلفنی نظام وظیفه دسترسی آسان به تمام اطلاعات و قوانین مربوط به نظام وظیفه میباشد که دانستن آن ها برای هر فرد مشمول لازم وضروری میباشد . افرادی که قصد انجام خدمت سربازی در قالب امریه سربازی را دارند و یا کسانی که برای دریافت معافیت های پزشکی ، تحصیلی ، معافیت موارد خاص و … متقاضی هستند ، میتوانند از مشاوره تلفنی کمک بگیرند . مشاوره همچنین اطلاعاتی در باره معافیت های کفالت در اختیار مشمولان قرار میدهد . در ادامه به بررسی دقیق و جز به جز هر یک از این مباحث مطرح شده در مشاوره مربوط به نظام وظیفه میپردازیم .


بیشتر بخوانید: موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه


مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه

مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه درواقع مرکزی است ، که با کسب مجوز های لازم از مراجع زیربط میتواند ، به مشمولان و متقاضیان اعزام به خدمت سربازی خدمات مشاوره ای ارائه دهد . این مراکز درواقع گرد همایی مشاوران و کارشناسان امر نظام وظیفه برای رفع مشکلات و ابهامات مشمولان خدمت سربازی میباشد . مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه میتواند اطلاعات دقیقی از نحوه ی دریافت انواع معافیت ها در اختیار متقاضیان قرار دهد . به طور مثال افرادی که میخواهند معافیت کفالت بگیرند ، ابتدا باید با انواع معافیت کفالت آشنا شوند . که مرکز مشاوره انواع این معافیت را که شامل معافیت کفالت پدر ، مادر ، خواهر و برادر صغیر یا معلول ، کفالت پدر بزرگ و یا مادر بزرگ میباشد ، را کاملا شرح میدهد . راه های دریافت این نوع معافیت های کفالت نیز از دیگر خدمات مربوط به این مراکز است .

یکی دیگر از مباحث مهمی که بخشی از خدمات مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه است ، مربوط به شرایط دریافت امریه سربازی میباشد . امریه سربازی از مواردی است که طرفداران بسیاری دارد اما تنها افراد کمی موفق به اخذ آن میشوند . لذا استفاده از خدمات مراکز مشاوره برای موفقیت در این مسیر بسیار مهم میباشد . در مرکز مشاوره میتوان اطلاعاتی درباره افراد واجد شرایط دریافت امریه کسب کرد . گاهی برخی افراد برای نرفتن به خدمت سربازی ، دست به هر کاری میزندد . تا بتوانند معافیت پزشکی دریافت کنند . اما معافیت های پزشکی عواقبی نیز دارد . به طور مثال دریافت معافیت پزشکی برای بیماری های اعصاب و روان مانعی برای استخدام افراد در ادارات دولتی میباشد . چنانچه قصد دارید برای این مورد اقدام کنید ، توصیه میکنیم پیش از هرچیز با یک مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه تماس بگیرید .

مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه


بیشتر بخوانید: پیگیری وضعیت نظام وظیفه با کد سخا


مشاوره تلفنی نظام وظیفه معافیت سربازی

مشاوره تلفنی نظام وظیفه معافیت سربازی یکی از راه هایی است که میتواند اطلاعات دقیق و موثقی درباره چگونگی اخذ معافیت های سربازی در اختیار داوطلبان دریافت معافیت قرار دهد . همانطور که میدانید ، اخذ معافیت یکی از مسائلی است که برای بسیاری از مشمولان خدمت وظیفه ی عمومی بسیار اهمیت دارد . و بسیاری افراد سعی میکنند از راه های مختلف برای دریافت معافیت اقدام کنند . اما برخی افراد با اطلاع نداشتن از مقررات نظام وظیفه ، مرتکب اشتباه میشوند و نمیتوانند مراحل دریافت معافیت را به درستی طی کنند . به همین دلیل آگاهی از قوانین مربوط به دریافت معافیت میتواند برای گام نهادن در این مسیر بسیار کمک کننده باشد . به همین منظور و برای جلوگیری از بروز اشتباه ، استفاده از مشاوره تلفنی نظام وظیفه معافیت سربازی به مشمولانی که به دنبال کسب معافیت هستند ، توصیه میشود .

در مشاوره تلفنی نظام وظیفه معافیت سربازی بسیاری مطالب برای مخاطبان شرح داده میشود . در ابتدا انواع معافیت های سربازی مطرح میگردد . که انواع معافیت ها شامل مواردی همچون معافیت تحصیلی ، معافیت بخشودگی سنی ، معافیت مربوط به نخبگان و معافیت پزشکی میباشد . فردی که تاکنون هیچ اطلاعی از قوانین مظام وظیفه نداشته است با استفاده از مشاوره های تلفنی میتواند از تمام بند ها و تبصره های قانون وظیفه ی عمومی مطلع شود . به طور مثال این موضوع که برای دریافت معافیت کفالت و یا معافیت پزشکی چه مراحلی باید پشت سر گذاشته شود ، از مهم ترین مباحث این نوع مشاوره میباشد .


بیشتر بخوانید: موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه چیست ؟


مشاوره تلفنی نظام وظیفه کسری خدمت

مشاوره تلفنی نظام وظیفه کسری خدمت از جمله دیگر خدماتی است که در اختیار مشمولان خدمت وظیفه ی عمومی و خانواده های آنها قرار دارد . این افراد برای اطلاع از انواع کسری ها و همچنین مدت زمان هر نوع کسری میتوانند از مشاوره تلفنی نظام وظیفه کسری خدمت استفاده نمایند . در این نوع از مشاوره مباحث بسیاری مطرح است . به طور کلی مشاوره تلفنی کسری خدمت به بررسی پنج نوع کسری که در قانون آمده میپردازد . مشمولان با استفاده از مشاوره تلفنی نظام وظیفه میتوانند اطلاعاتی درباره ی کسری خدمت بسیج دریافت کنند ، در این نوع کسری خدمت مشمولان به ازای همکاری که با پایگاه های بسیج داشته اند ، بین دو تا شش ماه کسری دریافت میکنند .

به علاوه با مشاوره تلفنی اطلاعاتی درباره کسری ایثارگری نیز میتوان کسب کرد . طی این مورد ، افرادی که پدرشان از ایثارگران جنگ تحمیلی باشد ، میتوانند تا حداکثر هشت ماه کسری دریافت کنند . یکی دیگر از شرایطی که برای متقاضیان اخذ کسری سوال برانگیز است ، شرایط مربوط به اخذ کسری برای نخبگان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر میباشد . که این مورد نیز از مباحثی است که در مشاوره تلفنی نظام وظیفه ارائه میشود . علاوه بر این ها مشاوره کسری خدمت اطلاعات مفیدی درباره کسری خدمت متاهلان و همچنین کسری مناطق دور افتاده در اختیار متقاضیان قرار میدهد . درباره ی این موارد نکات و تبصره های مهمی وجو دارد که اطلاع از آن ها امری بسیار ضروری میباشد . که این مهم با بهره گیری از مشاوره امکان پذیر شده است .

مشاوره تلفنی نظام وظیفه کسری خدمت


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت کفالت


مشاوره تلفنی نظام وظیفه کفالت

مشاوره تلفنی نظام وظیفه کفالت یکی از خدمات بیشمار مراکز مشاوره ی نظام وظیفه میباشد . این مراکز با ارائه مشاوره درباره کفالت و مراحل اخذ آن به مشمولان کمک میکنند . مباحثی که در مشاوره تلفنی نظام وظیفه کفالت مطرح میشود ، بسیار متفاوت و گسترده میباشند . مشمولان و متقاضیان دریافت مشاوره با توجه به وضعیت خود میتوانند از این مشاوره ها استفاده کنند . فردی که به دنبال اخذ معافیت و یا کسری خدمت از طریق کفالت میباشد باید ابتدا نوع کفالت را مشخص کند تا مشاوران با توجه به نوع کفالت ، قوانین  را برای وی شرح دهند . اگر بخواهیم برخی انواع کفالت را نام ببریم باید به مواردی همچون ؛ کفالت مادر ، کفالت پدر ، کفالت خواهر و کفالت مادر بزرگ اشاره کنیم . که مشاوره تلفنی نظام وظیفه بستری را فراهم کرده است تا مشمولان به راحتی از جزییات مربوط به این قوانین اطلاع یابند .

سوالات متداول

مشاوره تلفنی نظام وظیفه چیست ؟

در این نوع مشاوره ؛ افراد مشمول و خانواده های آن ها تنها با برقراری تماس ، میتوانند سوالات خود را درباره ی تمام شرایط و ضوابط نظام وظیفه از مشاوران و کارشناسان این حوزه بپرسند .

مشاوره تلفنی نظام وظیفه برای چه مواردی کاربرد دارد ؟

این نوع مشاوره برای دریافت مشاوره برای آگاهی یافتن از ضوابط مربوط به اخذ انواع معافیت ها ، کسری از مدت زمان سربازی و وضعیت سنی و غیبت مشمولین و تمام مطالب از این دست کارایی دارد .

مشاوره تلفنی معافیت سربازی چیست ؟

افرادی که قصد دارند برای دریافت معافیت اقدام کنند . با توجه به نوع معافیت باید مراحل مختلفی طی کنند . که مشاوره تلفنی معافیت سربازی میتواند بهترین منبع برای کسب این اطلاع باشد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره نظام وظیفه تلفنی و آنلاین به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : مشاوره آنلاین و تلفنی نظام وظیفه

 

برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی نظام وظیفه

از مشاورین مشاوره نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.